Kategori

3. 3 V TTL UART Modülü Seri Dönüştürücü Indir USB sürücü tel fırça CP2102 STC hediye Dupont

Yeni

₺8.63

₺10.12

-14 %

Stokta var

Etiketler: Ucuz 3. 3 V TTL UART Modülü Seri Dönüştürücü Indir USB sürücü tel fırça CP2102 STC hediye Dupont, Yüksek Kalite 3. 3 V TTL UART Modülü Seri Dönüştürücü Indir USB sürücü tel fırça CP2102 STC hediye Dupont, Çin Bilgisayar Kabloları ve Konnektörleri Tedarikçiler.


bu kompakt USB-UART modülü, led arayüzü ile 5 V ve TXD, RXD ve GND ve CTS, RTS, hangi TXD, RXD doğrudan alınan serisi MCU, MCU TXD RXD alınan, RxD RXD MCU makbuz, ayrıca için alınan bağlantı Bluetooth, GPS modülü, ekipman serisi, CTS ve RTS gibi özel günler içinde bir sera el sinyal, genel olmadan, hata ayıklama ilk ürünleri için LED şarj Shang çalar yihou genellikle ışık. USB sürücü kullanarak modül, USB doğrudan PC maker, USB uzatma kablosu bağlanabilir. bu kompakt USB-UART modülü, led arayüzü ile 5 V ve TXD, RXD ve GND ve CTS, RTS, hangi TXD, RXD doğrudan alınan serisi MCU, MCU TXD RXD alınan, RxD RXD MCU makbuz, ayrıca için alınan bağlantı Bluetooth, GPS modülü, ekipman serisi, CTS ve RTS gibi özel günler içinde bir sera el sinyal, genel olmadan, hata ayıklama ilk ürünleri için LED şarj Shang çalar yihou genellikle ışık.
USB sürücü kullanarak modül, USB doğrudan PC maker, USB uzatma kablosu bağlanabilir.
ürün açıklamaları
renk: gösterildiği gibi
not: bu ürün sadece yapmak için bilgisayar ile bir serisi üzerinde böyle standart ekipman çeşitli GPS, uydu alıcısı, HDD, modülleri Bluetooth, gibi iletişim.
makinenin seri port DB9 PC, seviyesi ± 12 V ve negatif mantık, tek-çip MCU almak istiyorsanız MAX232 devre olarak seri Seri dönüştürücü gerekir vardır seviyesi ile uyumlu MCU sinyal.
Go USB seri port 3.3 V çıkış sinyali seviyesini olduğunu, 5 v veya 3.3 v doğrudan gidebilirsiniz mikroişlemci.
iletişim Genel TXD, RXD, GND sadece gerektiğinde.
bu nedenle, transferi USB seri port seri port üzerinde alınabilir olmadan doğrudan MCU devre MAX232 kullanarak, daha pratik kullanımı.
paket İçeriği:
1 x Modülü
4 x DuPont hattı
not: Işık rengi çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Kablo uzunluğu Diğer
ürünleri Durum Stok
Marka Adı ANENG
tip Kablo Adaptörü

Bir değerlendirme yazın

3. 3 V TTL UART Modülü Seri Dönüştürücü Indir USB sürücü tel fırça CP2102 STC hediye Dupont

3. 3 V TTL UART Modülü Seri Dönüştürücü Indir USB sürücü tel fırça CP2102 STC hediye Dupont

bu kompakt USB-UART modülü, led arayüzü ile 5 V ve TXD, RXD ve GND ve CTS, RTS, hangi TXD, RXD doğrudan alınan serisi MCU, MCU TXD RXD alınan, RxD RXD MCU makbuz, ayrıca için alınan bağlantı Bluetooth, GPS modülü, ekipman serisi, CTS ve RTS gibi özel günler içinde bir sera el sinyal, genel

İlgili ürünler

Ürün, ürün karşılaştırmasına başarıyla eklendi!